1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
toti
Последна активност:
30 Март 2018
Зачленет:
17 Декември 2010
Мислења:
24
Допаѓања:
12
Поени од трофеи:
207

Сподели