1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

тотето's Recent Activity

 1. тотето одговори на темата Продавам Logitech MX Master 2S.

  Ајде некој нека ме спаси од комбинацијата црна тастатура и тегет маус...

  18 Јули 2019 во 21:42
 2. тотето одговори на темата Продавам Logitech MX Master 2S.

  Уште се продава. За 4000мкд заинтересирани? [IMG] [IMG]

  12 Јули 2019