1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои тотето ги следи

 1. Costigan_Jr

  Unstoppable , 30, од кај езероно
  Мислења:
  2,845
  Допаѓања:
  3,930
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. dejan_str

  Unbeatable , Машко, 36, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  7,869
  Допаѓања:
  4,586
  Поени од трофеи:
  2,202
 3. Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,324
  Допаѓања:
  24,890
  Поени од трофеи:
  2,377