1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

toshex's Recent Activity

 1. toshex одговори на темата Помош околу 3700X конфигурација.

  У менито влага не пробав дали ја пушта понатака. Испратено од s8+ преку IT.mk форум апликација

  13 ноември 2019 во 10:17
 2. toshex Прикачи датотека во темата Помош околу 3700X конфигурација.

  Ја стаив и коа пробувам да го покренам бенчмаркот ми вика дека не може со грешка дека Метро процесот неќе да стартува. Да одбереш некој...

  upload_2019-11-13_5-19-26.png 13 ноември 2019 во 05:19
 3. На toshex му/ѝ се допаѓа мислењето на Arcannia во темата Позитивни искуства со продажба на хардвер/предмети ( од членови на It.com.mk).

  Нема проблем, и така сум ноќна птица :D Уште еднаш, благодарноста е обострана и се најдобро. :) И ако имаш некои прашања за него (иако...

  13 ноември 2019 во 02:12
 4. toshex одговори на темата Позитивни искуства со продажба на хардвер/предмети ( од членови на It.com.mk).

  Ете сме кај тетката и префрламе контакти. Ептен ептен благодарен ^_^ и уше еднаш извини шо така доцна и благодарам пак! Испратено од...

  13 ноември 2019 во 01:26
 5. На toshex му/ѝ се допаѓа мислењето на Arcannia во темата Позитивни искуства со продажба на хардвер/предмети ( од членови на It.com.mk).

  Јас сум сеуште зачуден и збунет од брзава постапка За убаво да те служи друже и се најдобро!

  13 ноември 2019 во 01:25
 6. На toshex му/ѝ се допаѓа мислењето на igor_igor во темата Позитивни искуства со продажба на хардвер/предмети ( од членови на It.com.mk).

  Позитивно со @AlexM процесорот во кутија нов, со сите тракатанци со него што одат па и стикерот. :p А со @Pane24 застапникот на...

  13 ноември 2019 во 01:23
 7. toshex одговори на темата Позитивни искуства со продажба на хардвер/предмети ( од членови на It.com.mk).

  Ептен позитивно без зборови А++++ искуство со @Arcannia - купено телефон по ептен брза постапка на полноќ. Шо повеќе да додадам, излезе...

  13 ноември 2019 во 01:03
 8. toshex одговори на темата Купено Купувам мобилен до 3К.

  Купено од @Arcannia. Немам зборови ептен позитивно искуство за кое ќе пишам и во соодветната тема после. Огромна благодарност до него....

  13 ноември 2019 во 00:49
 9. toshex одговори на темата Купено Купувам мобилен до 3К.

  На старо, би требало отклучен да е. Се подразбира дека нема да е флегшип за тие пари хахаха. Ко шо кажа Гојдо, некој МИ на старо валјда.

  12 ноември 2019 во 21:53
 10. На toshex му/ѝ се допаѓа мислењето на dejan_str во темата Помош околу 3700X конфигурација.

  Да на 1080 , има бенчмарк шорткат во играта и намести на предпоследно пошто последното е само за нвидиа rтx .

  12 ноември 2019 во 21:05
 11. toshex започна нова тема:

  Купено Купувам мобилен до 3К

  Ве молам за совети што е најдобро да се купи за овие пари? Ќе се користи примарно за јавување, месенџер и вибер. Совети во реплики,...

  Форум: Купувам

  12 ноември 2019 во 21:04
 12. toshex одговори на темата Помош околу 3700X конфигурација.

  Ќе ја најдам и ќе направам. Ќе те пингам коа ќе иам инфо. Резолуцијата игра улога? Пошо 1080 ми е мониторот.

  12 ноември 2019 во 16:11
 13. На toshex му/ѝ се допаѓа мислењето на StefAngel во темата Помош околу 3700X конфигурација.

  Го знам чувството од и3 6100 на рајзен како ден и ноќ

  12 ноември 2019 во 13:10
 14. toshex одговори на темата Помош околу 3700X конфигурација.

  Ко шо пишав и у првите постови пред да го купам компјутеров, не ми треба подобро од stock :) Неам појма шо е рајзен рам мастер - валјда...

  12 ноември 2019 во 03:03
 15. toshex Прикачи датотека во темата Помош околу 3700X конфигурација.

  Еве ги скриновите, не знам шо се бара у нив ама валјда овие се битните табови?

  3.png 1.png 2.png 12 ноември 2019 во 02:06