1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои toshex ги следи

 1. marv

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  2,072
  Допаѓања:
  1,350
  Поени од трофеи:
  812
 2. Molec

  Unstoppable , Машко, од Шифоњер
  Мислења:
  1,349
  Допаѓања:
  2,142
  Поени од трофеи:
  1,502
 3. vladimir171

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  333
  Допаѓања:
  167
  Поени од трофеи:
  412