1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат toshex

 1. bogoevski

  Unstoppable , Машко, од Longyearbyen
  Мислења:
  1,668
  Допаѓања:
  2,656
  Поени од трофеи:
  1,517
 2. JunkieMKD

  Retro King, Машко, од Ке Пенине
  Мислења:
  2,300
  Допаѓања:
  887
  Поени од трофеи:
  842
 3. Marko Stefkovski

  Intern, Машко, 14, од Skopje n.dracevo
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  5
 4. marto

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  165
  Допаѓања:
  161
  Поени од трофеи:
  150
 5. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,830
  Допаѓања:
  5,014
  Поени од трофеи:
  2,312
 6. StOrMK

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  702
  Допаѓања:
  377
  Поени од трофеи:
  205
 7. vladimir171

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  333
  Допаѓања:
  167
  Поени од трофеи:
  412