1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Tose13626
Последна активност:
28 Мај 2020
Зачленет:
4 Декември 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машко
Роденден:
1 Јануари 1973 (Возраст: 47)

Сподели

Tose13626

Intern, Машко, 47

Tose13626 последен пат беше виден (како):
28 Мај 2020