1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Torte Mobile's Recent Activity

 1. Torte Mobile одговори на темата Замена на вучник на Ѕ8+.

  Ќе ти пишам цена на ПП Се лепи со оца машински ама пак како фабрика неможе никогаш да излезе

  15 Август 2019 во 16:52
 2. Torte Mobile одговори на темата Замена на вучник на Ѕ8+.

  Звучник да ... најлош совет е со компресор зошто се уништува мембраната и крчи после

  14 Август 2019 во 19:12
 3. Torte Mobile одговори на темата Замена на вучник на Ѕ8+.

  Може да се смени имаш инфо на ПП

  13 Август 2019 во 21:34
 4. На Torte Mobile му/ѝ се допаѓа мислењето на Pane24 во темата Замена на вучник на Ѕ8+.

  @Torte Mobile

  13 Август 2019 во 21:33