1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат Torte Mobile

 1. bogoevski

  Unstoppable , Машко, од Longyearbyen
  Мислења:
  1,668
  Допаѓања:
  2,656
  Поени од трофеи:
  1,517
 2. teodor mobile

  Intern, Машко, 38
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 3. Todor91

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  760
  Допаѓања:
  581
  Поени од трофеи:
  512