1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Torlakian's Recent Activity

 1. На Torlakian му/ѝ се допаѓа мислењето на Petar.g22 во темата Проблем со монитор Dell 2408 WFP.

  Добро ете не знам. Да знаев немаше ни тема да отворам ќе го барав Даниел. И Даниел сигурно не ме знае мене, зошто никогаш не му...

  12 Септември 2019 во 19:11
 2. На Torlakian му/ѝ се допаѓа мислењето на Petar.g22 во темата Проблем со монитор Dell 2408 WFP.

  Во овластен бараат 6000 ден. За тие пари прво би правел “Македонска работа“, после би го фрлил па би си купил нов за 9.000 ден :)

  12 Септември 2019 во 19:11
 3. На Torlakian му/ѝ се допаѓа мислењето на Petar.g22 во темата Проблем со монитор Dell 2408 WFP.

  Ај да ви ја прераскажам темава. Се состои од три прашања (не само од тоа дека сам ќе го правам): 1. Имал ли некој сличен проблем? 2....

  12 Септември 2019 во 19:11
 4. На Torlakian му/ѝ се допаѓа мислењето на Petar.g22 во темата Проблем со монитор Dell 2408 WFP.

  Ви благодарам на издвоеното време и конструктивните забелешки. Се надевам ќе пише и некој паталец :)

  12 Септември 2019 во 19:11