1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
topic
Последна активност:
7 Јули 2020 во 15:53
Зачленет:
29 ноември 2018
Мислења:
35
Допаѓања:
38
Поени од трофеи:
30

Ги следи 1

Роденден:
1 Јануари 1985 (Возраст: 35)

Сподели

topic

Intern, 35

topic последен пат беше виден (како):
7 Јули 2020 во 15:53