Неодамнешна содржина од tony_de

 1. T

  php framework's да или не?

  Ти благодарам. Иначе сакам да се посветам на правење Вордпрес темплејти и плагини, и имам идеа за мултимедиален сервис кој ќе треба да биде на таков фрејмворк
 2. T

  php framework's да или не?

  Здраво сакам да наметнам една дискусија. Дали да се користи php framework за секојдневна работа? ДАли вие користите некои и кој? Препорака за најдобар избор. РАзлика во перформанси и брзини. Сакам да чујам мислења од искусни членови на ова поле. Јас работам девелопмент ама без посериозно...
 3. T

  здраво на сите

  Здраво ја сум Тони. Ве читам од дамна и еве решив да се придружам кон заедницава бидејќи имам едно прашање до вас (но тоа во друга тема). Прочитав правила и ги почитувам. Моментално живаем во Германија иначе сум Скопјанец. Поздрав до сите.
На врв Дно