• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
T
Реакции
0
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • Moze ali imam mal problem. Procesorot sto sakam da go zijam nigde go nemaat na lager. Dodeka ne zemam nov procesor nemozam da ti go dadam ovoj. Najdov eden vo Kavadarci pa ne ovoj nego sledniot vikend (9-ti ili 10-ti) se imam dogovoreno da go zemam pa togaj najrano mozam da ti go dadam procesorov. Kazi dali ti odgovara. Inace brojot mi e 070 876 004 Igor.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно