1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Tonino
Последна активност:
2 Јуни 2020 во 03:40
Зачленет:
14 oктомври 2011
Мислења:
86
Допаѓања:
54
Поени од трофеи:
247

Следачи 3

Пол:
Машко
Роденден:
24 Август 1969 (Возраст: 50)
Локација:
Skopje
Занимање:
CCPP Operator

Сподели

Tonino

Gaining Experience, Машко, 50, од Skopje

Tonino последен пат беше виден (како):
2 Јуни 2020 во 03:40