1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
tonidn
Последна активност:
24 Јуни 2019 во 16:01
Зачленет:
13 Март 2016
Мислења:
18
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
1 Јануари 1982 (Возраст: 37)

Сподели

tonidn

Intern, Машко, 37

tonidn последен пат беше виден (како):
24 Јуни 2019 во 16:01