• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од toni_zver

 1. T

  T-Mobile Pulse-ПОМОШ!!!

  Инсталирав нов андроид в.2.1. Се е добро, го вклучувам, се вклучува андроидот и кога стигнува кај Location Consent натаму не ја прифаќа командата NEXT. Дали некој до сега имал ја има инсталирано новата андроид верзија на ваков телефон и дали работи како што треба???? Нема една недела кај што...
 2. T

  Јава книги, страни?

  zdravo...APSOLUTNO NOV tuka....kako mozam da zapocnam so "programiranje" t.e. od kaj da pocnam da ucam
На врв Дно