1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
..::Toni::..
Последна активност:
27 Јуни 2007
Зачленет:
27 Јуни 2007
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
15 Јули 1992 (Возраст: 27)

Сподели

..::Toni::..

Intern, 27

..::Toni::.. последен пат беше виден (како):
27 Јуни 2007