1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Тони
Последна активност:
15 ноември 2018 at 20:04
Зачленет:
11 Април 2008
Мислења:
513
Допаѓања:
171
Поени од трофеи:
325
Пол:
Машко
Роденден:
2 Јуни 1992 (Возраст: 26)
Локација:
Битола
Занимање:
Студент

Сподели

Тони

Gaining Experience, Машко, 26, од Битола

Тони последен пат беше виден (како):
[On App]Engaged in conversation, 15 ноември 2018 at 20:04