1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
-ТОНИ-
Последна активност:
10 Јули 2012
Зачленет:
10 Јули 2012
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машко
Роденден:
22 Јануари 1976 (Возраст: 44)

Сподели

-ТОНИ-

Intern, Машко, 44

-ТОНИ- последен пат беше виден (како):
10 Јули 2012