1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Tomislav96
Последна активност:
17 Декември 2018 at 00:48
Зачленет:
7 Февруари 2013
Мислења:
364
Допаѓања:
376
Поени од трофеи:
215

Следачи 2

Пол:
Машко
Роденден:
oктомври 17
Занимање:
Студент, Информатика

Сподели

Tomislav96

Gaining Experience, Машко

Tomislav96 последен пат беше виден (како):
Прегледува листа на форуми, 17 Декември 2018 at 00:48