1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
tomi13
Последна активност:
14 Јануари 2020 во 15:28
Зачленет:
3 ноември 2010
Мислења:
11
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
70

Сподели

tomi13

Intern

tomi13 последен пат беше виден (како):
14 Јануари 2020 во 15:28