1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Tome83
Последна активност:
13 Февруари 2020 во 11:30
Зачленет:
14 oктомври 2016
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
16 Декември 1983 (Возраст: 36)

Сподели

Tome83

Intern, Машко, 36

Tome83 последен пат беше виден (како):
13 Февруари 2020 во 11:30