• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од tome.cavdarov

  1. tome.cavdarov

    WiFi USB стик

    Препорачајте ми некое стикче кое ке фаќа хотспот на едно 60 метра, бидејќи вградената во лаптопот не фаќа инаку е прилично чист простор само 2-3 дрва има и јас сум повисоко од хотспотот
На врв Дно