1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои tomaso ги следи

 1. AlexM

  On your way to fame, од City of Consuls
  Мислења:
  955
  Допаѓања:
  519
  Поени од трофеи:
  365
 2. bate mile

  Gaining Experience
  Мислења:
  412
  Допаѓања:
  205
  Поени од трофеи:
  402
 3. borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  803
  Допаѓања:
  1,316
  Поени од трофеи:
  280
 4. brasica

  On your way to fame
  Мислења:
  607
  Допаѓања:
  920
  Поени од трофеи:
  407
 5. mlekar1

  Intern, Машко, 30
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  70
 6. Горјан

  Gaining Experience, Машко, 33, од Битола
  Мислења:
  81
  Допаѓања:
  273
  Поени од трофеи:
  170