1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат tomaso

 1. bogoevski

  Unstoppable , Машко, од Longyearbyen
  Мислења:
  1,668
  Допаѓања:
  2,656
  Поени од трофеи:
  1,517
 2. borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  803
  Допаѓања:
  1,316
  Поени од трофеи:
  280
 3. Creed_Bratton

  Gaining Experience, од EU
  Мислења:
  285
  Допаѓања:
  328
  Поени од трофеи:
  315
 4. GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  350
  Допаѓања:
  278
  Поени од трофеи:
  155
 5. marto

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  168
  Допаѓања:
  174
  Поени од трофеи:
  150
 6. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,832
  Допаѓања:
  5,016
  Поени од трофеи:
  2,312
 7. th3wh0

  Intern, Машко, 38
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  30