1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Tomashevski.Aleksandar
Последна активност:
19 Февруари 2020 во 12:37
Зачленет:
31 Јули 2016
Мислења:
55
Допаѓања:
42
Поени од трофеи:
40
Пол:
Машко
Роденден:
11 Април 1994 (Возраст: 25)

Сподели

Tomashevski.Aleksandar

Intern, Машко, 25

Tomashevski.Aleksandar последен пат беше виден (како):
Прегледува тема (Подарувам) AMD Wraith Stealth, 19 Февруари 2020 во 12:37