1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Tolkuvac
Последна активност:
12 Декември 2018
Зачленет:
22 Мај 2014
Мислења:
33
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
1 Јануари 2000 (Возраст: 20)

Сподели

Tolkuvac

Intern, Машко, 20

Tolkuvac последен пат беше виден (како):
12 Декември 2018