1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Tode94
Последна активност:
15 Април 2017
Зачленет:
16 Јануари 2016
Мислења:
4
Допаѓања:
13
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
17 Декември 1994 (Возраст: 25)

Сподели

Tode94

Intern, Машко, 25

Tode94 последен пат беше виден (како):
15 Април 2017