• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

toci08

Роденден
4 август 1968 (Возраст: 52)
Прекар
korka
Професија
komercijalist, muzicar
Музика
narodna
Видео
http://www.youtube.com/watch?v=VkDz6iK7rvE
Омилен спорт
boks
На врв Дно