1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ToaCymJac
Последна активност:
25 Август 2019
Зачленет:
2 Декември 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
5

Сподели

ToaCymJac

Intern

Живејте го секој ден како да Ви е последен и еден ден ќе бидете во право!!! 2 Декември 2015

ToaCymJac последен пат беше виден (како):
25 Август 2019