• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од tjolie

  1. T

    Здраво и од мене

    Здраво на сите и од мене. Јас сум Александар од Кочани. Ме интересира графиката, веб дизајн..... Овде сум за дружење и споделување мислење, а секако и ке научеме нешто корисно :) Поздрав
На врв Дно