1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
titomak
Последна активност:
16 Јуни 2020
Зачленет:
8 Мај 2013
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Пол:
Машко
Роденден:
29 Мај 1982 (Возраст: 38)

Сподели

titomak

Intern, Машко, 38

titomak последен пат беше виден (како):
16 Јуни 2020