1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by tinodj

 1. tinodj
 2. tinodj
 3. tinodj
 4. tinodj
 5. tinodj
 6. tinodj
 7. tinodj
 8. tinodj
  and it works now :)
  Мислење од: tinodj, 10 Април 2017 Во форумот: VoIP
 9. tinodj
 10. tinodj
  isto e i kaj mene. Im se javiv. Ke pisam sto ke mi recat.
  Мислење од: tinodj, 6 Април 2017 Во форумот: VoIP
 11. tinodj
 12. tinodj
 13. tinodj
 14. tinodj
 15. tinodj