1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
tinodj
Последна активност:
30 ноември 2019
Зачленет:
16 Јуни 2008
Мислења:
82
Допаѓања:
60
Поени од трофеи:
200

Следачи 1

Сподели

tinodj

Gaining Experience

tinodj последен пат беше виден (како):
30 ноември 2019