1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
tilevski
Последна активност:
18 ноември 2019 во 22:19
Зачленет:
2 Август 2015
Мислења:
3
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
28 Август 1969 (Возраст: 50)

Сподели

tilevski

Intern, Машко, 50

tilevski последен пат беше виден (како):
18 ноември 2019 во 22:19