1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

[email protected]'s Recent Activity

 1. На [email protected] му/ѝ се допаѓа мислењето на Daniel86 во темата Негативни искуства со продажба на хардвер/предмети (од членови на It.com.mk).

  Само сереш нешто бе пуууу мајката што лимун табиет си :oh::oh::oh:

  14 Февруари 2020 во 16:52
 2. [email protected] одговори на темата Продадено Продажба на графички картички.

  Продадени се надвор од форумот. Испратено од JSN-L21 преку IT.mk форум апликација

  13 Февруари 2020 во 15:44
 3. [email protected] Прикачи датотека во темата Продадено Продажба на графички картички.

  3 графички XFX Rx580 8gb oc XXX edition. Едната е со забелешка во едниот фан. Сите следуваат со тест период од 5дена за проверка на...

  IMG_20200208_163648.jpeg IMG_20200208_163642.jpeg 11 Февруари 2020 во 13:14