1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
thunderclap7
Последна активност:
1 Јуни 2020 во 14:53
Зачленет:
3 Јуни 2018
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Роденден:
26 Јануари 1994 (Возраст: 26)

Сподели

thunderclap7

Intern, 26

thunderclap7 последен пат беше виден (како):
[On Tapatalk]Viewing forum list, 1 Јуни 2020 во 14:53