1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ThundeR
Последна активност:
29 Септември 2019
Зачленет:
7 oктомври 2009
Мислења:
240
Допаѓања:
54
Поени од трофеи:
247
Пол:
Машко
Локација:
Скопје

Сподели

ThundeR

Gaining Experience, Машко, од Скопје

ThundeR последен пат беше виден (како):
29 Септември 2019