1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
TheWizzz
Последна активност:
18 Јануари 2018
Зачленет:
1 ноември 2007
Мислења:
123
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
327

Сподели

TheWizzz

Intern

TheWizzz последен пат беше виден (како):
18 Јануари 2018