1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
TheSpeedy
Последна активност:
11 Декември 2010
Зачленет:
4 Септември 2007
Мислења:
279
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
0

Сподели

TheSpeedy

Intern

TheSpeedy последен пат беше виден (како):
11 Декември 2010