1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
theMAD
Последна активност:
9 Јули 2020 во 23:27
Зачленет:
6 Декември 2012
Мислења:
1,079
Допаѓања:
1,458
Поени од трофеи:
365

Ги следи 2

Следачи 3

Пол:
Машко
Веб-страна:
Локација:
Свети Николе
Занимање:
Студент

Сподели

theMAD

Practice makes perfect, Машко, од Свети Николе

Гејминг Дота 2 :D 12 Февруари 2013

theMAD последен пат беше виден (како):
9 Јули 2020 во 23:27