1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
TheDtgm
Последна активност:
5 Јануари 2020
Зачленет:
19 Мај 2016
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
17 Мај 1998 (Возраст: 21)

Сподели

TheDtgm

Intern, Машко, 21

TheDtgm последен пат беше виден (како):
5 Јануари 2020