1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
theblacklist
Последна активност:
17 Јуни 2015
Зачленет:
5 Јуни 2015
Мислења:
5
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
16 Јуни 1984 (Возраст: 36)

Сподели

theblacklist

Intern, Машко, 36

theblacklist последен пат беше виден (како):
17 Јуни 2015