1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
theAngel
Последна активност:
27 Јули 2019
Зачленет:
15 Февруари 2013
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
50
Пол:
Машко
Роденден:
9 Септември 1984 (Возраст: 35)

Сподели

theAngel

Intern, Машко, 35

theAngel последен пат беше виден (како):
27 Јули 2019