1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
The_Man
Зачленет:
18 ноември 2009
Мислења:
2,341
Допаѓања:
2,007
Поени од трофеи:
1,702

Сподели