1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат the_maker

 1. #samurai#

  Gaining Experience
  Мислења:
  316
  Допаѓања:
  271
  Поени од трофеи:
  342
 2. abraxass

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  87
  Поени од трофеи:
  110
 3. alumen :)

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,122
  Допаѓања:
  587
  Поени од трофеи:
  355
 4. architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,972
  Допаѓања:
  2,360
  Поени од трофеи:
  1,602
 5. BandiT mkd

  Intern
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  17
  Поени од трофеи:
  60
 6. bandrej

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  166
  Поени од трофеи:
  90
 7. bojko1

  Intern, Машко, 36
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 8. bon_ton

  Intern, Машко, 30
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  10
 9. Creed_Bratton

  Gaining Experience, од EU
  Мислења:
  285
  Допаѓања:
  328
  Поени од трофеи:
  315
 10. Cupii

  Intern, Женско, 55
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  25
 11. FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  8,703
  Допаѓања:
  13,086
  Поени од трофеи:
  2,202
 12. gocetan

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  186
  Допаѓања:
  184
  Поени од трофеи:
  165
 13. Nikola Sone

  Practice makes perfect, Машко, 33, од Skopje
  Мислења:
  1,235
  Допаѓања:
  1,347
  Поени од трофеи:
  492
 14. prichina

  Unbeatable , Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,816
  Допаѓања:
  5,015
  Поени од трофеи:
  2,312
 15. StOrMK

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  765
  Допаѓања:
  389
  Поени од трофеи:
  205
 16. tapout97

  Intern, Машко
  Мислења:
  39
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  20
 17. xCorbe

  Gaining Experience, Машко, од Prilep
  Мислења:
  210
  Допаѓања:
  164
  Поени од трофеи:
  150