• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
The_Darkness
Реакции
53
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • Здраво! На форумов видов дека си на КСИА па ме интересира за книгите дали се на Македонски или на Англиски и дали се повеќе на македонски или на англиски и дали е тешко да се учи од книги на англиски ? :)))
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно