• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
The08
Реакции
1
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • Фала ти другар ама најдов некој готови проекти па мислам дека ќе се снајдам и сам. Иначе ако заглавам негде и ако се изнервирам, првин тебе те имам во план.. па ќе компензираме некако.
    Ај остани ми поздравен :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно