1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
the
Последна активност:
23 Мај 2020 во 23:54
Зачленет:
4 Август 2011
Мислења:
4
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
60

Сподели

the

Intern

the последен пат беше виден (како):
23 Мај 2020 во 23:54