1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои the.w ги следи

 1. D3N1EL

  Practice makes perfect, Машко, од Нижни Новгород, Русија
  Мислења:
  2,883
  Допаѓања:
  1,453
  Поени од трофеи:
  712
 2. Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,473
  Допаѓања:
  25,515
  Поени од трофеи:
  2,377
 3. Fiasco

  Gaining Experience, од 404
  Мислења:
  3,036
  Допаѓања:
  203
  Поени од трофеи:
  837
 4. HijackHacker

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  5,108
  Допаѓања:
  296
  Поени од трофеи:
  1,227
 5. Pulse

  Practice makes perfect, Машко, од 127.0.0.1
  Мислења:
  1,187
  Допаѓања:
  1,241
  Поени од трофеи:
  380
 6. Tehnologiva

  Practice makes perfect, Машко, 22
  Мислења:
  1,376
  Допаѓања:
  1,202
  Поени од трофеи:
  492
 7. vlatkorun

  Intern
  Мислења:
  633
  Допаѓања:
  14
  Поени од трофеи:
  265